טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
השקעה בנדלן בארהב – כל מה שצריך לדעת | MSN נדל"ן
7783
rtl,page-template-default,page,page-id-7783,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

השקעה בנדלן בארהב – כל מה שצריך לדעת

רכישת בית במדינות שונות בארצות הברית נחשבת למשימה לא פשוטה כלל ויש לזכור כי רכישה בניו יורק אינה מזכירה רכישה בטקסס.

מה צריך לדעת אודות השקעת  נדלן בארהב? ריכזנו עבורכם 8 פרמטרים חשובים בעת ביצוע עסקת נדלן בארצו של הדוד סם.

 

משבר הסאב פריים

 

משבר הסאב פריים הוא משבר שפרץ בשנת 2007 והוביל לאחר מכן למשבר כלכלי עולמי. שמו ניתן כתוצאה מהלוואות סאב פריים אשר ניתנו בשנים בטרם המשבר. אותן הלוואות ניתנו לאנשים שלא יכלו להשיב סכום כסף בשל הכנסה שאינה יציבה.

 

כיצד השפיע המשבר על השקעות נדלן

 

את השפעתו של המשבר בארצות הברית ניתן לראות בסימני ההתלהבות של משקיעים זרים אשר ניצלו את המחירים הנמוכים כתוצאה מהמשבר לצורך השקעה. הסיבה בגינה מחירו של נכס נמכר במחיר נמוך יותר היא כי עסקאות רבות נעשו במזומן בשל העובדה כי בנקים בארצות הברית הקשיחו את תנאי קבלת המשכנתה.

 

רכישה במדינה אחת אינה דומה לרכישה במדינה אחרת

 

שטחי נדלן בארהב שונים במדינה אחת ואחרת. כל מדינה נוהגת אחרת באשר למיסים. כך למשל בניו יורק יש מס ואילו בפלורידה אין מה שהופך את עסקת הנדלן לזולה באופן משמעותי.  יש לציין כי על מנת לרכוש נכס טוב להשקעה יש לחבור לבעלי מקצוע בעלי הבנה בתחום.

 

ניהול נכס אצל חברה

 

ניהול נכס אצל חברה מקצועית עשויה ליצור פתח לחברה לשלוט על ההוצאות במהלך ניהול הנכס. מכאן, קיימת חשיבות רבה לבחון היטב את החברה איתה אתם עתידים לחתום על הסכם. על מנת לא למצוא את עצמכם חותמים על הסכם שאתם עשויים להצטער עליו אחר כך יש לבחון היטב את הצלחות החברה וגם לשוחח עם לקוחות קודמים. שיחה עם לקוחות קודמים עשויה לתת לכם מענה באשר ליתרונות החברה.

 

מה באשר לזכויות המשפטיות

 

בטרם ביצוע עסקת נדלן בארהב יש לבדוק כיצד מוגדר הנכס. מה הכוונה? Condominium אינו דומה ל apartment. כך למשל, בפלורידה בעת רכישת Condominium קיימת אפשרות לרשום את בעל הנכס ב100%  ואילו בעת רכישת apartment לא כך הדבר וניתן לרכוש רק אחוזים מסוימים.

 

בדיקת המיקום

 

בטרם ההשקעה קיימת חשיבות רבה לבחון את העיר או המחוז במדינה בה יש כוונה לרכוש את הנכס. כדאי לדעת כי מחירו של נכס עשוי להיות גבוה ברחוב אחד ואילו בבית אחר המחיר עשוי להיות נמוך יותר בשל העובדה כי מדובר  בשכונת עוני או שכונת יוקרה.

 

התאהבתם בנכס? חשבו שוב

 

בטרם חתימה על הסכם נדלן בארהב חשוב מאד לבחון את הנכס בעיניים פקוחות ולא להתאהב בנכס. אם אתם מוצאים את עצמכם אומרים יש לי בית בניו יורק, צריך לזכור כי לצד ההתאהבות בנכס לא יעילה לאורך זמן רב.

 

נגישות