טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
משפצים? כך תחסכו וגם תשמרו על הסביבה | MSN נדל"ן
8035
rtl,page-template-default,page,page-id-8035,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

משפצים? כך תחסכו וגם תשמרו על הסביבה

הידעתם ששיפוץ ירוק אינו יקר בהרבה משיפוץ רגיל? כל מה שיש לכם לעשות בנושא, הוא פשוט להיערך מבעוד מועד ולשים לב עם איזה בעלי מקצוע אתם עובדים ובעיקר עם איזה חומרים ומוצרים. הידעתם ששיפוץ אקולוגי ירוק תורם להפחתת העלויות החודשיות והדו-חודשיות של החשמל והמים? כל זאת על בסיס נתונים של מחקרים שנעשו בארץ ובעולם. על פי תוצאות המחקרים, נמצא שיש חסכון משמעותי של 20-25 אחוז בחשבון החשמל בעיקר בכל הקשור לחימום וקירור הבית ומעבר לכך, גם בחשבון המים יש חסכון של 20-35 אחוז. בזכות החיסכון העצום, ההוצאות שלנו עשויות לפחות משמעותית, אם נסתכל על הנתונים לאורך שנה, נוכל לראות שניתן לחסוך המון כסף.

 

שיפוץ בשיטה ירוקה

 

אם בחרתם את בעלי המקצוע המתאימים, הם כבר ידריכו אתכם ויתנו פרטים על המערכות השונות והמוצרים שבאמצעותם, ניתן גם לחסוך וגם לשמור על הסביבה. לדוגמה, על מנת לשפר את איכות החיים במבנה בו אתם מתגוררים עם משפחתכם, ניתן לנצל עד כמה שאפשר את אור השמש, לאוורר את הבית ולדאוג להצללה נכונה של פתחי הבית בחורף ובקיץ. מעבר לכך, אם תבחרו להשקיע במערכת לבידוד תרמי, אכן תשלמו לא מעט כסף ותייקרו את השיפוץ, אך מצד שני הדבר יתקזז לכם עם השנים וזאת בזכות החיסכון בחשבונות החשמל. כך שבכל מקרה, אתם רק תרוויחו מהרכישה של המערכת הזו.

 

נקודה נוספת שיש לה התייחסות משמעותית בכל הקשור לשיפוץ ירוק היא צביעת קירות הבית בצבעים על בסיס מים. אלו צבעים המכילים כמות נמוכה של ממיסים אורגניים נדיפים שמשתחררים לאוויר ולא בריאים לנשימה. שכן הם עשויים לגרום לבעיות בריאות שונות בהן, קשיים במערכת הנשימה, צריבה בעיניים, נזקים בכבד ועוד. טיפ מאתנו: אם אתם כבר צובעים את הקירות בצבעים על בסיס מים, בחרו צבעים בהירים שיאירו את הבית.

 

ומה לגבי חלונות? יש להם יתרונות שכן הם מסייעים לכניסת האור לבית ועקב כך הוא הופך להיות מואר יותר וניתן להשקיף מהם על הנוף. אך יתרה מזאת יש להם גם חסרונות כמו סנוור וחדירת חום. על כן מומלץ להתקין עליהם ציפוי חלונות. הוא יכול להפחית משמעותית את החסרונות ובעקבות כך, לייצר אווירה נעימה וטובה בבית.

 

שורה תחתונה

 

אם אתם מחליטים ללכת על השיפוץ הירוק, קראו עליו כמה שיותר. אם אתם עובדים עם קבלן המבצע שיפוצים מסוג זה, בקשו גם לדבר עם לקוחות, להגיע אליהם ולראות בפועל את המערכות והמוצרים שבהם הוא השתמש לשיפוץ. נכון, שיפוץ מסוג זה, עדיין חדש בארץ שלנו, אך הוא בהחלט הולך להפוך לפופולארי והוא כאן כדי להישאר. למרות מחירו, הוא שווה לכל דבר. שכן בטווח הארוך, אתם תצליחו להפחית משמעותית את ההוצאות שלכם ולהחזיר את ההשקעה.

 

 

נגישות