טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
מוכרים דירה? טיפים שיזרזו את התהליך וימקסמו את הרווח | MSN נדל"ן
8318
rtl,page-template-default,page,page-id-8318,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

מוכרים דירה? טיפים שיזרזו את התהליך וימקסמו את הרווח

אם אתם מציעים את הנכס שברשותכם למכירה, לפני שאתם מתחילים בפרסום ובהעלאת תמונות שלו, קודם כל נסו לשדרג אותו. בזכות השדרוג המתאים, תוכלו לזרז משמעותית את הליך המכירה וגם למקסם את הרווחים. אז מה אפשר לעשות על מנת לשדרג? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו בעצמכם.

 

להישאר בתקציב

 

ראשית עליכם לזכור שלא אתם תגורו בנכס אלא אחרים יגורו. על כן, אין לחרוג יותר מדי או להתפרע עם התקציב. קבעתם שאתם רוצים לשפץ את הנכס, מצוין. נסו להגדיר מראש תקציב לשיפוץ. חריגה מאותו תקציב עשויה רק לבוא לרעתכם. על כן, עליכם לשים לב שעלות השדרוגים היא בהתאם לשיווי הנכס.

 

פגמים בנכס

 

אם אתם מודעים לפגמים וליקויים שקיימים בנכס, אל תנסו להסתיר אותם. הדבר עשוי לעלות לכם ביוקר. חשוב שתהיו שקופים עם הקונה ואם יש בעיות עם הצנרת בנכס או כל בעיה אחרת, יש לעדכן אותו. הפתרון הכי טוב יהיה לטפל בפגמים ובליקויים כמה שיותר מהר ועוד לפני המכירה. אם לא תטפלו, הדבר רק עשוי להחמיר את הבעיה שכבר יש.

 

להשקיע בכניסה לנכס

 

חשוב שתזכרו שבכניסה לנכס, נוצר הרושם הראשוני עליו. על כן, מומלץ מאוד שתשקיעו באלמנט אחד לפחות, שיהיה בולט בכניסה לנכס. מעבר לכך, חשוב גם שתצבעו אותה, כך שהיא תראה מעוצבת ויפה.

 

לצבוע את הנכס

 

צביעת הנכס לפני המכירה שלו היא בגדר המינימום שנדרש מכם. הצביעה תעניק לנכס מראה רענן, נקי וחדש. לא חייב להשקיע בקירות דקורטיביים או בטפטים מעוצבים. אפשר רק לצבוע בגוונים חמימים של שמנת או בז'.

 

תריסים

 

אם יש לכם בנכס תריסי שלבים ישנים ומכוערים, שסביר להניח שחלקם גם שבורים, ישתלם לכם כבר להוציא אותם לגמרי ולא להשאיר אותם. תוכלו במקומם להתקין תריסי אלומיניום ואם התקציב לא מאפשר לכם, תוכלו פשוט להתקין וילונות, שיספקו מראה נקי ומואר בעלות יחסית נמוכה.

 

רהיטי וינטאג'

 

רהיטים מסוג זה הם רהיטים מיוחדים, שרק מוסיפים לעיצוב הנכס. תוכלו למקם אותם בחלל הדירה בכל מיני מקומות וכך תוכלו להפוך אותם מרהיטים מיושנים לרהיטים שנותנים מראה יוקרתי לנכס.

 

נכס מואר

 

העדיפות של כולנו היא לרכוש נכס שיהיה כמה שיותר מואר ואם אפשר שהאור שיהיה בו יהיה אור טבעי. אם הנכס שלכם לא מספיק מואר, תוכלו להשיג את אותו אפקט על ידי שימוש בגופי תאורה מעוצבים שיתנו עוצמת אור גבוהה ומספקת.

 

הצגת הנכס

 

מומלץ שלא תציגו את הנכס כשהוא ריק מדי או כשהוא עמוס מדי. עליכם לדאוג למקם כל מיני רהיטים וחפצים בחלל הנכס, כך שתהיה הרגשה ביתית וחמימה. בסופו של דבר, עליכם להציג נכס עם מראה נקי ומסודר. אם תעשו את זה בצורה הנכונה, תהיה התרשמות חיובית על הנכס שלכם.

 

 

נגישות