טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
טיפים חשובים לפני שכירת משרד לעסק | MSN נדל"ן
7772
rtl,page-template-default,page,page-id-7772,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

טיפים חשובים לפני שכירת משרד לעסק

 

אף על פי שבימינו לא כל עסק דורש משרד, פעמים רבות מדובר בהחלטה חשובה ביותר שמבצע כל איש מקצוע או בעל חברה, כיוון שבחירה נכונה במקום בו תעבדו ותרחיבו את פעילות בית העסק עשויה להיות גורם מכריע בהצלחה שלכם. על מנת לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר, כדאי מאוד לקחת בחשבון את הגורמים השונים: מיקום, דרכי הגעה, מחיר, מחירי ארנונה, עלויות נוספות ועוד. בנוסף, על מנת לקבל אישור בית עסק, על המשרד לעמוד בתקנות שונות שמעמידות הרשויות כדי לוודא שהעסק יתפקד כראוי ולא יהווה סכנה לנמצאים בו בשום צורה ובשום מצב.

 

מערכות שחייבים לדאוג להן בזמן ביסוס המשרד 

השכרת משרד

בכל משרד או בית עסק שמקבלים אישור של הרשויות המקומיות חייבות להיות מותקנות מערכות כיבוי אש, חייבים להיות פתחים המאפשרים יציאה בשעת חירום, ועל הפתחים הללו להיות מספיק בטיחותיים ורחבים בכדי שלא יהיו נפגעים בעת הניסיון לצאת מהמבנה. מערכת אספקת המים והביוב צריכה להיות תקינה, גם אם מדובר בבניין משותף שיש בו משרדים נוספים או דירות מגורים. בשורה התחתונה, יש כמות גדולה של הנחיות שיש לעמוד בהן, ועל מנת לעבור את כל התהליך בהצלחה, אף מומלץ לפנות למומחה בתחום שיסייע לכם גם עם ההיבט הפרקטי וגם עם הבירוקרטיה.

 

עוד פריטים לרשימת המטלות לפני ששוכרים משרד

מלבד האלמנטים הרשמיים והבירוקרטיים, כדאי גם לרכוש את כל הציוד החיוני, על מנת שברגע שתקבלו את האור הירוק – הפעילות תוכל להתחיל באופן מיידי. גם אם כעת כל העבודה מתבצעת מהבית ולכאורה נראה שיש לכם כל מה שדרוש, תצטרכו להיערך לעבודה במקום מסודר, בייחוד אם אתם מעוניינים להתרחב, להעסיק עובדים ובאופן כללי – ליצור את התנאים הפוריים ביותר לעבודה. הדבר כולל גם אלמנטים של ריהוט ושל עיצוב וגם מוצרים משרדיים בסיסיים שעדיין דרושים לכולנו, למרות האפשרויות הנרחבות שהמחשבים שלנו מספקים. כדאי ליצור רשימה מפורטת של הפריטים שתצטרכו לכל המטרות שלכם, ולעשות זאת בצורה עניינית ומסודרת, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא יצוצו הפתעות בלתי נעימות בימים הראשונים לעבודה.

 

עוד כמה מילים על בטיחות

אמנם חשוב מאוד לבדוק האם מותקנות מערכות כיבוי אש במשרד, אך לא פחות חשוב מזה לבדוק גם את התקינות שלהן. מערכות אלה נבדקות על ידי שירות כיבוי האש (בסוף הבדיקה אתם מקבלים מדבקת אישור שהכל תקין), אך בסופו של דבר – הדאגה לבטיחות היא רק לטובתכם, משום שמשרד תקין ובטיחותי הוא משרד שבו יש פחות סיכויים להתרחשויות בלתי נעימות שיפגעו בעסקים בעתיד.

 

 

נגישות