טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
סיפור מוצלח על קבלן שיפוצים מומלץ מדויק ומקצועי | MSN נדל"ן
8190
rtl,page-template-default,page,page-id-8190,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

סיפור מוצלח על קבלן שיפוצים מומלץ מדויק ומקצועי

באמצעות סיפור על קבלן שיפוצים מומלץ מדויק ומקצועי תוכלו לדעת איך לחפש את הקבלן הטוב ביותר לעבודת השיפוצים הבאה אצלכם בבית, ללא חשש מבלגן וסיבוכים.

 

כולנו שמענו סיפורים על אנשים שהסתבכו עם קבלן שיפוצים שנעלם להם באמצע הפרויקט והשאיר אחריו בלגן גדול או שביצע את העבודה בצורה חובבנית ובמשך תקופה ארוכה שיצרה חוסר נוחות ולחצים על תושבי הבית. אולם זה לא חייב להיות כך. יש גם קבלנים שיודעים לעבוד בצורה מדויקת ומקצועית, והנה סיפור על אחד מהם.

 

כך עובד קבלן שיפוצים מקצועי

 

מי שרוצים להתחיל לשפץ את הבית, מבקשים המלצות ממכרים ומאנשי מקצועי שהם סומכים עליהם וכך מגיעים לקבלן שביצע את העבודה באופן הטוב ביותר. בשלב הראשון יושבים איתו לפגישה ראשונית ללא תשלום, בו הוא גם ישמע מאתנו מה היקף השיפוצים בו אנו מעוניינים ומהי מסגרת התקציב העומדת לרשותנו, וגם יציג מצדו עבודות שביצע בעבר אצל לקוחות אחרים, כדי שנוכל להתרשם מסגנון העבודה ורמת הגימור. כך יהיה לנו ברור שאנחנו עובדים אך ורק עם קבלן מורשה המוכר לרשויות המס, שיוכל לתת לנו קבלה עבור התשלום, כדי שהכל יהיה חוקי ולא עבודה שחורה.

 

לפי עצה מקצועית שקיבלנו מקבלן מוביל בשרון בשם FINE, יש להקפיד על התנהלות ערה מול השיפוצניק גם לאחר מכן כשתחל תקופת השיפוצים עצמה. לפיהם, לאורך כל הדרך הקבלן ואנשי המקצוע איתם הוא עבד, צריכים להתייצב לעבודה בזמן ולבצע את העבודה בצורה נקייה בלי להשאיר אחריהם בלגן בסוף יום העבודה. מלכתחילה יש לבחור בקבלן בעל ניסיון וידע בעבודות השיפוץ, אך חשוב לא להתפשר על שיפוצניק שכאשר הוא מתלבט או רוצה לוודא כיצד לבצע חלק מסוים בעבודה, הוא לא יהסס להתייעץ עם גורמים מקצועיים ומומחים בתחומם, לפני שהוא ניגש לעבודה.

 

לפי אנשי FINE מעבר לעמידה בזמנים, גם השימוש בחומרי גלם תקניים ואיכותיים ורמת הגימור גבוהה ומדויקת צריכים להנחות אתכם בבחירה. עבודה כזו תשאיר עליכם רושם רב ותעזור להפיג את כל החששות שיהיו לכם בתחילת הדרך מתקופת שיפוצים שכזו.

 

 

נגישות