טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
רכשתם נדל"ן? שיפוץ במספר צעדים יעלה את ערכו | MSN נדל"ן
7933
rtl,page-template-default,page,page-id-7933,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

רכשתם נדל"ן? שיפוץ במספר צעדים יעלה את ערכו

יזמים רבים עשו מכך מקצוע – רכישת נדל"ן, שיפוץ ומכירה ברווח. אולם גם כאשר מדובר בנכס הפרטי שלכם, שיפוץ, גם אם מינימלי, יעשה פלאים ורק יתרום להעלאת ערכו.

ישנם פרמטרים רבים אשר משפיעים על ערכו של הנכס שבבעלותכם, הנראות היא אחד מהם. אין זה סוד שבית אשר לא הושקעו בו זמן ומאמץ או שנראה מיושן יימכר לאט יותר מאשר בית משופץ בעל סגנון עכשווי. לכן מומלץ אחת לתקופה ליישר קו עם המגמות העדכניות בעולם הנדל"ן, כל שכן בעולם בעיצוב, על מנת לשוות לבית שלכם מראה מסוגנן ויוקרתי ובד בבד לשמר ואף להשביח את ערכו.

 

להכניס קצת צבע, שלב חשוב

 

אחד המשתנים אשר ישפיעו על מראה הנכס ועל סדר גודלו של השיפוץ הוא התקציב אשר עומד לרשותכם. התקציב אותו באפשרותכם להקצות הוא משמעותי ואף יותר מכך, יש לחלק אותו נכון. לכן כאשר ברצונכם לעשות שינוי גדול אולם אין לכם את המשאבים המתאימים לכך, תתפלאו מה מעט צבע יכול לעשות. שינוי הצבע בבית, או אף צביעת הקירות מחדש זו פעולה אשר יכולה לשנות את מראה החלל מן הקצה לקצה, לרענן אותו ולספק תחושה של התחדשות. ואם ברצונכם גם להוסיף אלמנט דקורטיבי וייחודי, הדבקת טפטים תהיה פתרון יצירתי. כיום ישנם טפטים מרהיבים אשר יכולים לתרום לכל עיצוב.

 

מתי בפעם האחרונה חשבתם חכם?

 

מלבד צביעת הבית או הדבקת טפטים ישנן דרכים נוספות להעלות את ערך הבית, אחת מהן עולה בקנה אחד עם מגמה פופולרית השולטת בשוק הנדל"ן והיא בניה חכמה/ ירוקה. הסבת נכס קיים לנכס ידידותי יותר תעלה את ערכו במידה משמעותית ותגביר את הביקוש בעת המכירה. ואיך עושים זאת? ישנו תקן ישראלי לבניה ירוקה המאגד את כל העקרונות הנדרשים בתחומי שימור אנרגיה, ניצול החלל באופן מושכל, שימוש נכון יותר במשאבים, עבודה עם חומרים ידידותיים, ייצור אוורור טבעי ועוד שלל משתנים. הסבת הנכס לידידותי לסביבה זו פעולה משתלמת מכמה וכמה היבטים והיא אולי דורשת מעט השקעה, אך תוביל לחיסכון בראייה לעתיד.

 

לא מזיק: לקבל מעט עזרה ממומחים

 

למרות שנדמה כי רכישת נכס ושיבוח ערכו זו משימה פשוטה למדי, לא תמיד כך הדבר ולכן ישנם אנשים שיעדיפו להיעזר במומחים לאורך התהליך. חברה מקצועית לייזום ושיווק נדל"ן יכולה לסייע לכם לאתר פרויקטים איכותיים באזורי ביקוש ולסייע לכם במידה משמעותית להשביח את ערכם, בין אם על ידי רכישה במחירים נמוכים יותר ובין אם בדרכים אחרות אשר נגזרות מניסיונם.

 

נגישות