טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
רכשתם נכס ישן? קבלו 5 טיפים לחידושו | MSN נדל"ן
7864
rtl,page-template-default,page,page-id-7864,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

רכשתם נכס ישן? קבלו 5 טיפים לחידושו

פעמים רבות תגלו כי רכישת נכס ישן זו החלטה מאוד משתלמת, במיוחד כאשר בוחרים לחדש אותו. איך ניתן לעשות זאת מבלי לשבור את הכיס, או את הראש? הנה 5 טיפים.

 

הום סטיילינג

 

אם לאחרונה שמעתם את המושג הום סטיילינג, אך לא בדיוק הייתם בטוחים למה הכוונה, הרי שמדובר בטרנד חדש בעזרתו ניתן לשרד את הבית במידה משמעותית מבלי לשבור קירות, להוציא רצפות או לערוך שיפוץ מן היסוד. התורה כולה מבוססת על חידוש הנכס, פשוטו כמשמעו, בעזרת שלל מאפיינים ואלמנטים עיצוביים אשר יעזרו לתת את הטון. כמובן שאין זה הפתרון כאשר הבית מט ליפול, אולם במקרים רבים ניתן לחולל פלאים הטאץ' הנכון.

 

להכניס קצת צבע ובכלל

 

כולכם ודאי יודעים מה המשמעות של להכניס מעט צבע לחיים. בעזרת צבע ניתן לעשות שינויים רבים אשר ישפיעו במידה ניכרת על האווירה השוררת בנכס. אולם אם אינכם רוצים להיות שגרתיים, תוכלו לבחור דווקא בטפטים מסוגים שונים אשר יעניקו לנכס נופך מעט יותר אישי וייחודי. ישנו מגוון רחב של טפטים מהם ניתן לבחור לחדרי הבית השונים לרבות מבחר טפטים לסלון, לחדר השינה ולחדרי הילדים אשר לכל אחד סגנון ואופי משלו.

 

חידוש רהיטים

 

כאשר רוצים לחדש, הנטייה היא לזרוק את הישן ולקנות חדש, אולם לא פעם אפשר לשנות מן הקצה אל הקצה את הרהיטים הישנים ולחדש אותם. אם על ידי ריפוד, אם על ידי צבע ואם על ידי שיוף יש דרכים רבות להעניק לשפר את הריהוט, כמובן שניתן לחדש את הרהיטים בסלון, כשם שאת הריהוט במטבח ומומלץ לעשות זאת על ידי אנשי מקצוע מבינים דבר.

 

תיקונים

עובש על האריחים באמבטיה, סדקים על הרצפה או חורים בקיר תמיד מושכים את העין ויכולים להשפיע על התחושה שלכם בנכס, קל וחומר אם מדובר בנכס להשקעה. לכן או שתעשו זאת בעצמכם או שתזמינו אנשי מקצוע המומחים בכך, אולם בכל מקרה בו נדרשים תיקונים רצוי לבצע אותם היות והם שיעלו את ערכו של הנכס ואף יותר מכך: ישפיעו על ההרגשה.

 

ניקיון יסודי

 

גם ניקיון יכול לעשות את ההבדל ולהשפיע על מראה הנכס. חברת ניקיון מקצועית ולה כל הכלים והציוד המתאים לתפקיד תוכל לשנות את מראה הנכס ולחדש אותו. לחברות מסוג אלו ישנו גם מכשור מתקדם כמו למשל מכשירי פוליש בעזרתם ניתן להבריק את הרצפות ולהחזיר עטרה ליושנה ברחבי הבית.

 

לחידוש הנכס יש חשיבות במיוחד כאשר רוצים לשבח אותו ולהעלות את ערכו ולעיתים אין צורך בהשקעה מרובה. עם זאת ישנם מקרים בהם כן מומלץ יהיה לערוך שיפוץ ולכן יש לבחון את העניין בקפידה.

 

נגישות