טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
משקיעים בנדל"ן בחמישה צעדים פשוטים | MSN נדל"ן
7819
rtl,page-template-default,page,page-id-7819,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

משקיעים בנדל"ן בחמישה צעדים פשוטים

 

יש לכם סכום כסף נזיל שהחלטתם שאתם רוצים להשקיע בנדל"ן? מה שבטוח הוא שתרצו להניב מההשקעה שלכם כמה שיותר, אך כעת אתם לא יודעים היכן להניח את אבן הפינה. עם חמישה צעדים פשוטים, אתם יכולים להפוך מפוקסים יותר וממוקדים יותר בדרך להשקעה שלכם. האם אתם צריכים לעבור קורס של לימוד השקעות נדל"ן כדי לעשות זאת? האמת היא שלא.

 

1.הסכום שאותו תרצו להשקיע:

 

אז איך יוצאים לדרך בדרך אל ההשקעה שלכם? חשוב מאד שתגדירו לעצמכם סכום שתוכלו לעמוד בו בהשקעה שלכם. כידוע, נכסים כיום מתומחרים בשלל מחירים, כך שללא הגדרת תקציב, אתם תהיו מאד לא ממוקדים וכך לא תוכלו למצוא את הנכס בקרוב. אחד מהפרמטרים המסננים היעילים ביותר הוא המחיר, שכן כך אתם יכולים לחלוש על אזורים הרלוונטים לכם, לדירות בגדלים ספציפים ואזורים ספציפים.

 

2.עושים זאת לבד או עם תיווך?

 

האם אתם הולכים לחפש את נכס ההשקעה שלכם לבדכם או באמצעות תיווך? במשרדי התיווך השונים והחברות שעוסקות בנדל"ן וייעוץ נדל"ן, תוכלו לעבוד עם אנשי מקצוע שעברו הכשרות שונות לרבות לימוד השקעות נדל"ן. אין כל ספק כי ברגע שאתם חוברים לאיש מקצוע, המלאכה הופכת פשוטה יותר מכמה סיבות: ראשית, יש מי שעושה את העבודה בשבילכם. בנוסף, אתם מובלים על ידי אנשי מקצוע שמציגים בפניכם נכסים על פי מידת ההתאמה אליכם, ואם לא די בכך – הרי שהם גם יכולים לחשוף אתכם אל נכסים שווים במחירים מיוחדים, תוך סינון של מקומות בהם שווה להשקיע וכאלו שבהם פחות.

 

3.באיזה אזור תרצו להשקיע?

 

האם יש לכם אזור מסוים בו תרצו להשקיע או שאתם פתוחים להצעות? השאלה הזו רלוונטית בעיקר בעת שאתם מתכוונים לעבור לגור בנכס אותו אתם רוכשים. אם הנכס שאתם רוכשים הוא לטובת השקעה בלבד, הרי שסוגיית האזור חשובה קצת פחות, שכן מדובר על השקעה בלבד ולא על בית המגורים שלכם.

 

4.עדיפות לבית פרטי או בניין מגורים?

 

העדפה נוספת שכדאי להגדיר אותה היא בדבר אופי הנכס: האם תרצו לרכוש דירה בבניין מגורים או לרכוש דווקא בית פרטי? המון פעמים השאלה הזו תוכרע על ידי התקציב שלכם, שכן מטבע הדברים בתים פרטיים נוטים להיות יקרים יותר. כך או כך, חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים שכן מדובר על אלמנט מסנן נוסף, שיכול לקרב אתכם יותר אל הנכס החדש שלכם.

 

5.רוכשים לטובת מגורים או השכרה?

 

לבסוף, רגע לפני שאתם עומדים לרכוש את הנכס שלכם, כדאי להגיע החלטה: קונים את הנכס לטובת השכרה ולטובת הכנסה פאסיבית, או רוכשים נכס לטובת מגורים בעתיד הקרוב? שאלה זו רלוונטית מאד וכדאי להשקיע בה מחשבה רבה. אזור המגורים משפיע גם על מחיר הנכס, ובמידה רבה גם על העתיד שלכם.

 

נגישות