טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
כל הדגשים החשובים לביטוח דירה לנכס שלכם | MSN נדל"ן
7953
rtl,page-template-default,page,page-id-7953,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

כל הדגשים החשובים לביטוח דירה לנכס שלכם

ביטוח דירה מהווה את הצעד הבסיסי והחשוב ביותר בכדי להגן על הנכס שלכם. מפני שהוא מכסה כל פגיעה בתשתיות ועשוי לכלול בתוכו אף נזקים לתכולת הדירה – הוא נחשב חובה של ממש. אז רגע לפני שאתם בוחרים לבטח את הנכס שלכם, הנה כל הדגשים שאתם חייבים לשים לב אליהם.

 

בדקו מהו גובה הפרמיה עבור כל נזק ובתוך כמה זמן תקבלו אותה

 

חשוב לבדוק אילו החזרים אתם צפויים לקבל במקרה של פגיעה בנכס שלכם. צריך לראות כיצד הפוליסה מתייחסת לכל חלק בבית ולשים לב שאכן הפרמיה תכסה את העלויות האמיתיות של כל תיקון. כדאי גם לבדוק תוך כמה זמן אתם צפויים לקבל את התשלום עבור הנזקים המצטברים. במידה ותיאלצו לקחת הלוואה עד שתקבלו את הפרמיה, זה יעלה לכם לא מעט כסף.

 

שאלו אם הביטוח מכסה גם את תכולת הדירה

 

ביטוח דירה מקיף אמור לכסות לא רק את האספקטים ההנדסיים של הנכס, אלא גם את תכולתה של כל דירה. חשוב לבדוק שהביטוח מכסה פגיעה ברהיטים, מוצרי החשמל וחפצי הנוי שקיימים אצלכם בדירה. למרות שלא מדובר בעלויות שדומות למחיר הנכס, מדובר בעלויות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים – כך שאתם חייבים לוודא שהן כלולות במסגרת ביטוח הדירה שלכם.

 

שימו לב באילו מקרים אתם לא מכוסים

 

חשוב לשים לב לאותיות הקטנות ולראות באילו מקרים ביטוח הדירה שלכם לא יהיה תקף. בדקו אם הפוליסה מכסה מקרים שבהם יש פגיעה בתשתיות באמצעות כוח עליון (פורס מז'ור). רעידות אדמה, שיטפונות או פגיעות ברק הם אמנם לא עניין שבשגרה, אך אמורות להיות מכוסות על ידי כל ביטוח דירה מקיף.

 

בררו אם הביטוח כולל מקרים של תאונות אישיות

 

מעטים יודעים זאת, אך כאשר בוחרים בביטוח דירה איכותי אתם מכסים את עצמכם מפני תביעות עתידיות של נזקי גוף של צד שלישי. ביטוח דירה מקיף מגן עליכם מפני כל תביעה של תאונות שהתרחשו בדירה שלכם (בין אם הייתם בדירה ובין אם לא הייתם בדירה) ושומר עליכם מפני מגוון של הוצאות מיותרות. אל תחתמו על ביטוח שלא כולל אספקטים אלו.

 

לסיכום, ביטוח דירה מאפשר לכם להגן על הנכס הנדל"ני היקר שלכם ולדעת שאתם מכוסים מפני מגוון של מקרי קיצון. חשוב לשים לב שהביטוח מגן עליכם באופן מלא וכולל בטוחו את כל סוגי התרחישים האפשריים.

 

נגישות