טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
השקעה בנדל"ן – הדבר הנכון לעשות עם כספי הפנסיה | MSN נדל"ן
7899
rtl,page-template-default,page,page-id-7899,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

השקעה בנדל"ן – הדבר הנכון לעשות עם כספי הפנסיה

תקופת הפנסיה היא תקופה מרגשת ומלאת אתגרים, תקופה שבה תוכלו להתפנות מהעיסוקים שלכם ולפנות מקום לכיוונים חדשים ואולי להגשים חלומות ישנים. עם זאת, המצב במשק – במיוחד לפנסיונרים – אינו מאיר פנים, ועם היציאה משוק העבודה ועם הכניסה לתקופת הפרישה חשוב לבחון כמה שיותר דרכים להגדלת ההון העצמי שלכם. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא ההשקעה בנדל"ן.

 

איך תשקיעו בנדל"ן?

 

נדל"ן הוא ההשקעה הכי מניבה מבחינה פיננסית כיום, ועל כן אנשים רבים מבצעים השקעות נדל"ן במקום להשקיע את כספיהם באפיקי השקעה אחרים. עם זאת, על מנת לבצע השקת נדל"ן חכמה שבאמת תניב עבורכם כסף ותשתלם מבחינה ככללית, חשוב להשקיע בנדל"ן תוך שימת לב למספר פרטים כמו בירור מלא של מצב כספי הפנסיה שלכם ואיתור נכס בעל צפי לעליית ערך שנמצא בסביבה מתפתחת.

 

  • בירור מצב כספי הפנסיה – כספי הפנסיה שלכם הם מרכיב משמעותי והכרחי בחייכם הבוגרים ולמעשה, הם משמשים כתעודת ביטוח שאמורה לממן אתכם בגיל הפרישה ולספק את מרבית הצרכים שלכם. בפועל, המצב אינו תמיד כך, ולכן השקעת כספי הפנסיה בנדל"ן יכולה להבטיח לכם שקט ולהגדיל את ההון שברשותכם. עם זאת, חשוב קודם כל לדעת מהו ההון שיש ברשותכם ולברר את תמונת המצב המלאה של כספי הפנסיה שלכם. חברת פוליסי צ'ק מציעה שירות איתור כספי פנסיה אבודים, שנחשב לשירות הכרחי כיום מכיוון שלאורך השנים יכול מאוד להיות שהופרשו עבורכם כספי פנסיה לקופות ולקרנות שונות. כספים אלה יכולים להכריע מה יהיה תקציב ההשקעה בנדל"ן שלכם.

 

  • איתור נכס עם עליית שווי – ברגע שביררתם כמה כסף יש ברשותכם, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא ולחפש נכס נדל"ן להשקעה. כמובן, הכול תלוי בתקציב שלכם – אך גם במסגרת של פערי תקציב שונים חשוב למצוא נכס שהערך שלו צפוי לעלות. מובן שאף אחד אינו יכול לנבא את העתיד בתחום זה, אבל יש מקומות שנמצאים בעלייה מבחינת נכסי הנדל"ן, ולכן חשוב למצוא נכס כזה. באופן זה תוכלו להשקיע את כספי הפנסיה שלכם ולהרוויח ריבית גבוהה שלא תוכלו להרוויח בשום אפיק השקעה אחר.

 

  • סביבת מגורים מתפתחת – כדי להבטיח עלייה של ערך הנכס, כדאי בין היתר לבדוק שהנכס נמצא בסביבת מגורים מתפתחת, כזו שעתידה לקלוט מספר גדול של אנשים, כזו שהבנייה בה מסיבית וכזו שמתוכננות להיבנות בתוכה מבנים ציבוריים כמו אוניברסיטה, מכללה, בתי ספר, גני ילדים ועוד. כמו כן, הדרך הטובה ביותר לבחון עלייה של ערך הנכס היא לבדוק את מצב התחבורה באזור. אם התחבורה טובה ומתפתחת, מדובר במקום שהדרישה לגור בו היא גבוהה, מה שיוביל לעלייה בערך הנכס בעתיד.

 

נגישות