טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
כיצד לייצר הכנסה פאסיבית וקבועה באמצעות עולם הנדל"ן | MSN נדל"ן
7691
rtl,page-template-default,page,page-id-7691,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

כיצד לייצר הכנסה פאסיבית וקבועה באמצעות עולם הנדל"ן

 

המושג "הכנסה פאסיבית" מוכר לכל מי שעוסק בעולם הפיננסים וספציפית בשוק הנדל"ן, ובעוד זה עלול להישמע כפנטזיה בלתי מציאותית לאנשים רבים, בפועל מדובר במושג המייצג אפשרות מציאותית ביותר. הכנסה פאסיבית מתקבלת כתוצאה מנכס אשר הייתם מעורבים ביצירתו (לא בהכרח בבנייה הפיסית של הנכס, אלא בעסקה אשר במסגרתה משולם סכום מסוים בעבור הנכס על בסיס קבוע ושוטף). למשל – דירה עבורה משולמים דמי שכירות חודשיים מספקת הכנסה פאסיבית לבעליה, שכן הם אינם נדרשים לעשות שום דבר על בסיס שוטף מרגע שהעסקה חתומה ומתחילה להתממש.

 

לא רק למי שנולד או ירש נכסי נדל"ן

ברור לנו כיצד ניתן ליצור הכנסה פאסיבית כאשר ברשותכם בית, דירה או נכס משמעותי אחר כלשהו. אך מה בנוגע למי שלא נולד כבעלים של נכס, או קיבל/ירש נכס שכזה?

ובכן, העניין הרב בהכנסה פאסיבית בעולם הנדל"ן נובע מכך שקיימות אפשרויות סבירות ולא מופרכות לייצר הכנסה פאסיבית מסוג זה, גם אם אתם מתחילים מנקודת מוצא בה אין ברשותכם אף נכס.

כיצד עושים זאת? על ידי יזמות אישית, תיווך בין גורמים שונים (משקיעים, גופי מימון, בעלי נכסים וכו') ודרכי פעולה מחושבות נוספות. כמובן שקשה להסביר על רגל אחת ובצורה מוחלטת כיצד תוכלו לפעול עכשיו על מנת שבעוד X זמן תהיה לכם הכנסה פאסיבית מנדל"ן, אך ישנם מסלולים המאפשרים ללמוד כיצד ניתן לעשות זאת ברמת וודאות גבוהה יחסית. מסלולי לימודים אלו מתאימים למי שיש מספיק מוטיבציה ורצון אמיתי לפעול בתחום.

 

קורסי יזמות נדל"ן – ללמוד לעומק את התחום על מנת ליצור הכנסה פאסיבית 

הכנסה פסיבית מנדל"ן

הדבר הראשון שחשוב להדגיש בכל הנוגע ללימודי יזמות נדל"ן, ובכלל בנוגע ליצירת הכנסה פאסיבית מנדל"ן, הוא כי לא מדובר בפתרון קסם כלשהו אותו ניתן להשיג בקלות ובמהירות בלי מאמץ מיוחד. כמובן שלא – תצטרכו לעבוד קשה, הן ללמוד לעומק והן לעבוד במסגרת היוזמות שתוציאו לפועל, על מנת להגיע למטרה הנכספת של הכנסה פאסיבית. אך אם תתמידו ובאמת תנסו להשיג מטרה זו, היא יכולה להגיע מהר יותר ממה שאתם מדמיינים לעצמכם.

אם כן, מה נלמד במסגרת קורסי יזמות נדל"ן וכיצד לימודים אלו יקדמו אותנו אל עבר המטרה של השגת הכנסה פאסיבית?

ישנם קורסים שונים בפורמטים שונים, אך קורס נדל"ן רציני ומעמיק יכלול לימודי מבוא של תחומים בסיסיים ומהותיים לתחום דוגמת היכרות מעמיקה עם עולם המושגים והמרכיבים השונים של שוק הנדל"ן, היכרות עם הפן המשפטי הרלבנטי לתחום וכו'.

מעבר ללימודי מבוא של תחומים רלבנטיים מקנה קורס יזמות נדלן היכרות מעמיקה עם מגוון כלים ושיטות ניתוח פיננסי שונות, במטרה שהתלמיד יידע לזהות הזדמנויות בעלות פוטנציאל גבוה, כמו גם להיזהר מסכנות שונות.

קורס נדלן מעמיק יכיל נושאים קשורים נוספים רבים, במטרה לבנות אצל התלמיד ארסנל מקיף של ידע, הבה מעמיקה וכלים מתאימים אשר יאפשרו לו ליזום ולהוציא לפועל עסקאות נדל"ן שונות, אשר בבוא היום יספקו עבורו הכנסה פאסיבית יציבה לאורך זמן.

 

נגישות