טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
על האנשים שמאחורי החברה | MSN נדל"ן
7643
rtl,page-template-default,page,page-id-7643,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

על האנשים שמאחורי חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן

המשפט שמתאר בצורה הטובה ביותר את MSN ייזום ושיווק נדל"ן הוא המשפט הבא: "מאחורי כל חברת נדל"ן מצליחה עומדים בעלים שיודעים מה הם עושים".

 

אז מי הם האנשים שמובילים את חברת MSN נדל"ן?

 

על הקביעה הבאה אין ויכוח: הקרדיט והזכויות על חלק גדול בהצלחה של חברת MSN נדל"ן שמורים לגיל מולכו. הסיפור של MSN נדלן מתחיל לפני מספר שנים כאשר מולכו מחליט לצאת להקים חברת נדל"ן בקנה מידה קטן עד בינוני, אשר תפעל במטרה לשפר את היצע השקעות הנדל"ן הקיים כיום בישראל. כמו במקרים רבים, גם כאן ההתחלה לא הייתה פשוטה והחברה נתקלה בכל מיני בעיות, אשר מנעו ממנה לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בה.

 

בתחילת הדרך החליט מולכו להתמקד בהשקעות מבוססות קרקע ובמכירת מגרשים חקלאיים ובשנים הראשונות הצליחו להוציא לפועל מספר פרויקטים שזכו להד תקשורתי לא מבוטל, אך לאט לאט הבין מנכ"ל ובעלי חברת MSN כי על החברה לזנוח את הדרך בה פסעה עד כה, להפסיק להתמקד בפרויקטי קרקעות ולהתחיל לשווק פרויקטים למגורים ולהשקעה.

 

המפנה האמיתי הגיע בשנתיים האחרונות, כאשר נכנסה MSN נדל"ן לתודעה הציבורית הודות לשורה של פרויקטים איכותיים, ביניהם: 456 פתח תקווה, BY בת ים, סוהו בקריית ביאליק, יוניברסיטי בעפולה, הפרויקט במושבה מגדל שליד הכנרת וכמובן פרויקט הדגל של החברה – מגדלי קוואטרו ברמלה.

 

את ההחלטה לשנות כיוון קיבל העומד בראש MSN נדל"ן גיל מולכו תוך שהוא מבין כי זהו הדבר הנכון לעשות. כיום, בערך שלוש שנים אחרי אותה החלטה, ניתן לומר בפה מלא כי הייתה זו החלטה מצוינת, אשר תחילה גררה הרמות גבה, חוות דעת סקפטיות וביקורות מצד משקיעי החברה ולקוחותיה, אשר היו רגילים לפרויקטי הקרקעות המוכרים, אך עד מהרה התחלפו כל אלה בחוות דעת ששיבחו את המהלך ובהמלצות על MSN מקיר לקיר.

 

גילמולכו (בעלים ומנכ"ל – MSN נדלן)

 

גיל-מולכו'

 

מקורות נוספים:

 

לקריאת חוות דעת מקיפה על MSN נדל"ן – לחצו כאן

 

לקריאת המלצות על החברה – http://www.xn--6dbgaolebo.co.il/reviews

 

נגישות