טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
מערכות מיגון חשובות לנכס שלכם | MSN נדל"ן
7795
rtl,page-template-default,page,page-id-7795,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

מערכות מיגון חשובות לנכס שלכם

פעמים רבות גורמי הסיכון המשמעותיים ביותר אינם נמצאים ממש על פני השטח, והדבר עשוי לכלול בתוכו סיכון משמעותי ביותר. כאשר לא לוקחים בחשבון את כל הסיכונים מבעוד מועד, עשוי להיווצר מצב שבו ברגע הקריטי ביותר לא יהיו לכם הכלים הדרושים להתמודדות עם מצבי סיכון שונים. לפיכך, עליכם להיות בטוחים שברשותכם נמצאות כל מערכות המיגון הנדרשות על פי חוק (לדוגמא, אם מדובר בשטח עסקי – עליכם לעמוד בדרישות ובתקנים של משרד התעשייה והמסחר) וכן המערכות הנוספות שיאפשרו לכם למזער נזקים במקרי חירום.

 

מערכות כיבוי אש

אף על פי שבמקרים רבים מדובר במערכת שיש להתקין על פי חוק, בפועל אין זה תמיד המצב ואנשים רבים נמנעים מההשקעה, מתוך הנחה שהסיכויים לשריפה קטנים – ונפגעים. הרבה אנשים לאינם יודעים מהו ספרינקלר, כאשר למעשה מדובר באביזר פשוט יחסית שיכול להציל חיי אדם, לעצור שריפה שהתחילה בחדר סגור ולכבות את מקור השריפה לפני שהוא מתפשט לאזורים נוספים בבניין. הספרינקלרים מגיבים בזרם מים בלחץ חזק שדואג לכבות את מקור האש במהירות.

 

מערכת אזעקה

גם כאשר הנכס שלכם נמצא בשכונה הטובה ביותר, שבה כל הסביבה מצולמת ונבדקת ואנשים זרים כמעט אינם מסתובבים בקרבת מקום – הדבר החכם לעשות הוא להתקין מערכת אבטחה הכוללת אזעקה והקפצה של כוחות ביטחון במידת הצורך, וגם מערכת מצלמות במעגל סגור המאפשרת לראות את כל המתרחש מרחוק, וכן לשמור צילומים של אירועים חריגים. מערכת זו מופעלת באמצעות חיישן מגע ותנועה ומהווה פעמים רבות חלק מהבית החכם, כך שמדובר לא רק במערכת חיונית לבטיחות שלכם, אלא שדרוג משמעותי לכל העניין.

 

כספות 

sprinker

למרות כל המאמצים, לפעמים מתרחשים מצבים שבהם אנשים זרים עדיין מוצאים את דרכם לנכס שלכם. על מנת לוודא ששום דבר חשוב או בעל ערך רב לא יהיה נגיש לכל אחד, כדאי להתקין בבית כספות ולהחזיק בהן את התכשיטים היקרים, מסמכים חשובים וכל מידע בנוגע לרכוש שלכם. מומלץ להתקין כספת במקום חבוי שאינו נראה לעין, וכמובן – לתחזק אותה דרך קבע. כדאי מאוד לחשוב קצת מחוץ לקופסא ולא להתקין את הכספת מאחורי ציורים וכדומה, אלא לנקוט גישה יצירתית יותר. מומחים בתחום הבטיחות עשויים לתת לכם טיפים יעילים בעניין.

כך, גם אם עדיין אינכם יודעים מהו ספרינקלר ולמה הוא דרוש, עדיין כדאי מאוד ליצור את פתרונות הבטיחות הטובים ביותר בתחום, זאת על מנת לגבש את מערכת המגננה התקינה והאיכותית ביותר לצורכי היומיום שלכם.

נגישות