טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
ידע זה כוח: טיפים להשקעות נדל"ן בחו"ל | MSN נדל"ן
8312
rtl,page-template-default,page,page-id-8312,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

ידע זה כוח: טיפים להשקעות נדל"ן בחו"ל

המצב הנוכחי בארץ, לא מאפשר לכולם לרכוש בקלות דירה למגורים או דירה להשקעה. על כן, יש לא מעט אנשים שבוחנים השקעות גם מעבר לים. מדובר על השקעות שניתן להניב מהן רווחים נאים וגם על מנת להשקיע בהם, לא נדרשת משכנתא גבוהה מדי וסביר להניח שאם חסכתם לא מעט כסף במהלך חייכם (סדר גודל של 100,000 עד 300,000), תוכלו להיות בעלים של נכס מעבר לים. את הנכס הזה, תוכלו להשכיר וכך לקבל מדי חודש את תשלום השכירות וגם להחזיר את ההלוואה הקטנה שלקחתם או במידה ולא לקחתם הלוואה, אז עם אותו הסכום שתקבלו מדי חודש, תוכלו לשלם את השכירות שלכם או חלק ממנה על הדירה שאתם שוכרים בארץ לצורכי מגורים.

 

מה שכן, לפני שאתם מחליטים על השקעה כלשהי מעבר לים, חשוב מאוד שתהיו מודעים למספר כללי אצבע הנכונים עבור כל השקעה כזאת. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בתהליך.

 

העברת כספים לחו"ל לצורך השקעה

 

אל תחששו לגבי העברת כספים לצורך השקעה בנכס שנמצא בחו"ל. תוכלו לעשות את ההעברה בקלות על ידי שירות MONEYGRAM. מדובר על שירות העברת כספים, באמצעותו תוכלו להעביר כסף לכל מדינה בעולם בקלות, במהירות ובצורה מאובטחת.

 

בחירת המדינה והאזור להשקעה

 

ככל שתאספו יותר נתונים ומידע על האזור, כך תקבלו החלטה מושכלת ונבונה האם בכלל שווה להשקיע בו או לא. עליכם לבצע ניתוח מפורט ומעמיק לגבי האזור והאם הוא מתאים למגורים, האם מדובר על אזור שיש בו מקומות עבודה, יש בו אוניברסיטה, האם מדובר על אזור עני או אזור עם מעמד בינוני-גבוה וכו'.

 

צמיחת שוק

 

עליכם להבין אם יש פוטנציאל עתידי לאזור שבחרתם. כלומר האם יש סיכויים שבעתיד, האזור יתפתח ובהתאם לכך גם יעלו מחירי השכירות ואז אתם רק תוכלו להרוויח עוד יותר. מעבר לכך, חשוב לבדוק האם תהיה עוד בנייה באזור והאם יש סיכוי שהביקוש לאזור יעלה על ההיצע של הדירות הקיימות באזור. כל שינוי כזה יהיה לטובתכם, שכן במידה והאזור יהיה מאוד מבוקש, אתם תוכלו להעלות את מחיר השכירות שאתם מבקשים על הנכס שלכם.

 

בדיקת ערך הבית מול מחיר השכירות המבוקש

 

יש לבדוק את ערך הבית ואת מחיר השכירות המבוקש הממוצע שיש באזור. ככל שהמחיר הנכס יהיה יקר יותר, כך ההחזר על ההשקעה באמצעות השכירות יהיה נמוך יותר. בדקו מהו ההון העצמי שיש ברשותכם וחשבו את התשואה שאתם תקבלו בפועל.

 

חישוב עלויות חודשיות

 

לפני כל השקעה, בדקו מהן סוגיות המיסוי, עלויות ניהול הנכס וביטוחים, במדינה בה נמצא הנכס שבו אתם רוצים להשקיע. לדוגמה, אם מדובר על השקעה בארצות הברית, קחו בחשבון שהמיסים על הנדל"ן משתנים ממדינה אחת לאחרת. כך גם עלויות הביטוח משתנות בהתאם.

 

 

נגישות