טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
טיפים כיצד להשביח את הנכס שלכם ולהפוך אותו למניב | MSN נדל"ן
7903
rtl,page-template-default,page,page-id-7903,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

טיפים כיצד להשביח את הנכס שלכם ולהפוך אותו למניב

נדל"ן הוא אפיק ההשקעה המשתלם ביותר כיום, אבל כדי ליהנות מנכס מניב באמת כדאי לא רק להשקיע בקניית דירה או בית (או משרד) אלא להשקיע תשומת לב ומשאבים נוספים גם בהשבחתם – כדי לקבל שכר דירה מקסימלי עבור הנכס ובסופו של דבר גם למכור אותו במחיר גבוה במיוחד וליהנות מרווח גבוה ונחת רבה.

 

ישנן מספר דרכים להשביח נכס ולהפוך אותו למניב, חלקן מחייבות השקעה כספית גדולה יחסית ואחרות פחות. בכל מקרה חשוב כמובן להתאים את הפעולות הננקטות לאופי הדירה/ הבית/ המשרד/ כל נכס אחר.

 

רצפת פרקט בכל הנכס

 

דוגמה לפעולה פשוטה יחסית ולא מאוד יקרה שמשביחה כל נכס היא התקנת רצפת פרקט בכל רחבי הנכס (או אפילו רק בחלקו). הפרקט לא רק משדרג את המראה של הדירה או המשרד, אלא גם מקנה להם מידית חזות יוקרתית ומקל על מציאת שוכרים איכותיים בשכר דירה גבוה יותר.

 

מטבח יוקרתי

 

ישנם מקרים שבהם נרכש נכס בלוקיישן אטרקטיבי מאוד, אבל הוא עצמו במצב בינוני ובפרט מדובר על דירות ישנות יחסית עם מטבחים קטנים ולא מרשימים. כדאי לדעת שבימינו יש למרחב הקולינרי השפעה משמעותית על הרושם שמייצרת הדירה ועל הערך שלה, ומאחר שניתן למצוא מטבחים יוקרתיים במחיר סביר, מדובר בהשקעה משתלמת מאוד.

 

שיפוץ כללי כולל שבירת קירות ושינוי החלוקה הפנימית בנכס

 

דירות ישנות או משרדים שאינם מתוכננים נכון אפשר להשביח במידה משמעותית באמצעות שיפוץ כללי, כולל שבירת קירות ושינוי החלוקה הפנימית בנכס. בדרך זו ניתן למשל ליצור סלון ענק על חשבון חדר מיותר, משרד שמתאפיין באופן ספייס מרשים ובאופן כללי נכס עדכני שמותאם לצרכים של היום.

 

עיצוב פנים ייחודי

 

דרך פשוטה יותר להשביח את הנכס שלכם היא עיצוב ייחודי ומקורי, גם בלי לשבור קירות או להשקיע זמן רב וסכומי כסף גבוהים בשיפוץ. עיצוב פנים מקצועי יכול ליצור סלון שובה לב שיהפוך את הדירה לפנינה אמיתית, ליצור מטבחים יוקרתיים שכאמור גם להם תרומה ניכרת לערך הכנס, לחדש את האמבטיה בקלות ועוד.

 

בריכה בגינה

 

בית פרטי ניתן לשדרג בצורה משמעותית עם בריכה קטנה (או לא קטנה) בגינה. מצד אחד ניתן בימינו לקנות בריכה ולהתקין אותה בעלות נמוכה מבעבר, אבל לפני שאתם ממהרים לצרף בריכה לבית כדאי לקחת בחשבון שלא כל השוכרים הפוטנציאליים יתלהבו מהרעיון (בעיקר בגלל הצורך לתחזק את הבריכה) וייתכן שתצטרכו להקדיש זמן רב יותר להשכרת הנכס – אם כי בסופו של דבר תזכו לתשואה גבוהה יותר.

 

נגישות