טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
מראה הדירה שלך צריך שדרוג? הנה מה שאפשר לעשות | MSN נדל"ן
8265
rtl,page-template-default,page,page-id-8265,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

מראה הדירה שלך צריך שדרוג? הנה מה שאפשר לעשות

את כספי המותרות שלכם אתם משקיעים בחופשות, לייפסטיל וגם בשדרוג נראות הבית שלכם. ארבעת הקירות שלכם הם הרבה מעבר לארבעה קירות, אלא שהם המקום בו אתם מוצאים נחמה, צוברים רגעים יפים ומטפחים את התא המשפחתי שלכם. בעת שאתם מטפחים את הדירה שלכם עם עבודות שדרוג שונות, אתם לא רק ממנפים את איכות החיים שלכם, אלא שאתם גם מעלים את הערך שלה. לפניכם, כמה הצעות לשדרוג הדירה:

 

1. הבסיס: צבעו את הקירות הבית

 

עבודת השדרוג הבסיסית ביותר בדירה שלכם היא צביעת הקירות. ככל שעוברות השנים ללא צביעה מחודשת של קירות הבית, הרי שניתן להבחין בקירות סדוקים, כתמים על הקירות שמקורם במגע של כפות ידיים, ולעתים זו בכלל היצירתיות של הילדים שהביאה אותם לצייר על הקירות. צבעו גם אתם את קירות הבית שלכם ועוררו אותם לחיים! תוכלו לצד הצביעה לשלב גם חיפויים שונים מעץ, בריקים או אבן, וכך להוסיף אלמנט עיצובי נוסף.

 

2.טפחו את החלק החיצוני של הבית

המון פעמים כשחושבים על עבודות שדרוג בבית, חושבים בעיקר על חלקו הפנימי. אם גם אתם זכיתם בחלל נוסף בדמות חצר או מרפסת, טפחו גם אותם! אם כעת על רצפת המרפסת או החצר שלכם ישנם אריחים או דשא, תוכלו ליהנות מאיכות חיים ונראות כפרית מרהיבה עם דק העץ. איש מקצוע יגיע אליכם להתקין דק עץ אלגנטי, שיחסוך מכם פעמים רבות את ההוצאות עבור טיפוח הדשא – הוצאות המושקעות בעבודת גינון ובכמויות מים אדירות.

 

3. רהיטים חדשים – כשהפונקציונאלי פוגש את העיצובי

 

מעבר להגעתו של טכנאי דקים שיגיע לבנות דק עץ יפה בחצר, הרי שתוכלו לטפח את הדירה שלכם גם ברהיטים חדשים. כשאתם רוכשים רהיטים איכותיים, הם יכולים לשרת אתכם לשנים רבות. יחד עם זאת, כיום רבים נוטים להשקיע יותר בהיבט העיצובי מאשר בפונקציונאלי, כך שגם אם הרהיטים שלכם עדיין במצב טוב, סביר מאד כי אתם רוצים להתחדש. הרהיטים המוצעים למכירה כיום מבוססים על קווים עיצוביים שונים ומגוונים הכוללים עיצוב כפרי, עיצוב וינטאז', עיצוב מודרני, עיצובי בניחוח פרובנס וכדומה.

 

4. הרחיבו את הדירה באמצעות שבירת קירות

 

שדרוג הדירה שלכם לא תמיד מבוסס על בניה, אלא לעתים גם על הרס. מבנה הדירה שלכם הינו מבנה קבוע שלא משנים אותו חדשות לבקרים, אך בהחלט ניתן לשנותו אחת לכמה שנים. מבנה הדירה שהתאים לכם לפני מספר שנים לא בהכרח מתאים לכם גם עכשיו, כך שבהתאם לשינוי אורח החיים שלכם או בהתאם למספר הנפשות החיים בבית, תוכלו לשנות את מבנה הדירה. שבירת קיר באמצעות ניסור או קידוח בטון יאפשרו לכם ליהנות מחלל המותאם אליכם בצורה אישית: איחוד של חדרים ויצירת חדר גדול יותר, בניית יחידת הורים או חדר פנאי וכדומה. מידע נוסף ניתן למצוא באתר של קבוצת עצי חזון.

 

 

נגישות