טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
הטרנדים החמים לעיצוב הבית לשנת 2017 | MSN נדל"ן
7884
rtl,page-template-default,page,page-id-7884,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

הטרנדים החמים לעיצוב הבית לשנת 2017

בדומה לאופנת בגדים אשר מתחדשת מדי שנה, גם בתחום עיצוב הבית קיימים טרנדים המתעדכנים לפחות אחת לשנה. אנו נהנים לגלות עיצובים מגוונים ומרהיבים, מגמות עיצוב חדישות, סגנונות ייחודים ומפתיעים, צבעים מרעננים, אלמנטים שלא הכרנו בעבר וכיוצא באלה. כפי שאנו יודעים, ענף עיצוב הבית עובר חדשות לבקרים תמורות ושינויים, שכדאי לעקוב אחריהם במטרה לשמור על בית מעוצב ועדכני. בואו והכירו את החדשות החמות בענף עיצוב הבית לשנת 2017.

 

שימוש במראות

 

אחד הטרנדים החמים לעיצוב הבית של שנת 2017 הוא הצבת מראות ברחבי הבית. השימוש הנרחב במראות נכנס לעולמנו לפני מספר שנים, והשנה החל לתפוס תאוצה במשנה תוקף, כאשר מגוון מראות החלו לעטר את הבית. המראות הללו מגיעות בגדלים ובסגנונות שונים, אשר תורמים ליצירת הרגשת שייכות לבית. נוסף על כך, בשל תכונת ההשתקפות הידועה של המראות, נוצרת תחושת כי החלל גדול מכפי שהוא, ומתקבלת אשליית מרחב.

 

הדבקת טפטים וחיפוי קירות

 

לאחר שנים של שימוש במדבקות קיר, אחד הטרנדים החמים של שנת 2017 הוא דווקא השימוש בחיפוי קירות. קיר דומיננטי בעל חיפוי קיר מקבל מראה ייחודי הדומה לעיצוב גבס, משל הקיר היה מפוסל. ואם בקירות עסקינן, בשנה האחרונה החלו טפטים רבים לפאר את קירות הבית. עלינו להדביק טפט בעל צבע ועיצוב ייחודיים, אשר יהפוך את החדר למעניין ולאקזוטי במיוחד.

 

מראה שבטי

 

התרגלנו לראות אותם בעיקר על השטיחים, אך באופן די מפתיע אחד הטרנדים החמים לשנת 2017 הוא השימוש בדוגמאות ובעיצובים המזכירים מראה שבטי. הדוגמאות השבטיות מעוצבות בעיקר בגווני אדמה רכים, אשר מאצילים על הנוכחים בבית תחושת רוגע ושלווה. ניתן להשתמש בדוגמאות השבטיות לעיצוב כריות נוי, ריפוד כורסאות וספות, כיסוי בד למיטות ולשולחנות, סדינים והמגוון עוד רחב. חשוב לציין כי המראה השבטי משתלב באופן נהדר עם רצפות הפרקט והלמינציה שמלוות אותנו עוד משנים עברו.

 

ירוק כצבע שולט

 

מדי תחילת שנה נבחר גוון צבע אשר צפוי ללוות אותנו במשך השנה. לכאורה, מדובר בבחירה שרירותית ובלתי רציונלית, אך למעשה יש לה השפעה רבה על עיצוב הבית. גוון הצבע הנבחר לשנת 2017 הוא Greenery, ובתרגום חופשי – ירוק חממה. את הירוק אנו פוגשים לעיתים תכופות בגינות, בשדות חקלאיים, ביערות וכיוצא באלה. השילוב היוצא מן הכלל שלו עם רצפות הפרקט והלמינציה, יחד עם האווירה הטבעית והרגועה שהוא מקנה לבית, מאפשר לשימוש בצבע הירוק להתברג כאחד מהטרנדים המובילים של השנה.

 

נגישות