טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
תוכנית הר/400 בהוד השרון - מידע ותחזית | MSN נדל"ן
7757
rtl,page-template-default,page,page-id-7757,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

תוכנית הר/400 בהוד השרון – מידע ותחזית

הארץ הקטנטונת שלנו נבנית כל העת ומתרחבת עוד ועוד. לא לחינם היא מכונה 'ארץ הצבי' – כי היא נמתחת ומתרחבת כמו עורו של הצבי. פרויקטים חדשים הולכים ומתפתחים, ונבנים בה כל העת. אחת מהתכניות עליה נרחיב במאמר זה, זוהי תכנית הר 400, המוכרת גם בשם תוכנית נוף הירקון או הוד הירקון, המציעה פיתוח מקיף באזור הצמוד לשכונות היוקרתיות והמבוקשות ביותר בהוד השרון, כמו – רמת הדר, רמות מנחם שמאופיינות בבנייה צמודת קרקע עם פארקים ומוסדות חינוך ועוד מהמובילים בעיר. הקרקעות בתוכנית הר/400 לא זמינות לבנייה מיידית.

מה בתכנית? 

קרקע להשקעה בהוד השרון

תכנית הר 400 אמורה לכלול כ-6,000 יח"ד. אלו עתידות להיבנות כאמור סמוך לשכונות המבוקשות והיוקרתיות  ביותר בהוד השרון  עיקרי תכנית בהר 400 מלבד יחידות הדיור הינן:

  • פארק עירוני בשטח של כ- 670 דונם
  • גן לאומי בשטח של כ – 800 דונם
  • דרך הים בשטח של כ- 90 דונם
  • שטח לפיתוח עירוני בשטח של כ – 670 דונם

מה המיוחד בהוד השרון?

הוד השרון נחשבת ולא לחינם, לדוגמא לאומית של צמיחה עירונית שמשלבת פיתוח מהיר יחד עם שמירה קפדנית ובלתי מתפשרת על ערכי הטבע והנוף. הוד השרון מציעה מרחב עם ״ריאות ירוקות״, יש בה פארקים מהגדולים ביותר בארץ, שפע של גינות, פינות חמד ונוי עם מתקני משחקים, מגרשים ואולמות ספורט, מוסדות רבים אשר עומדים לשרות הציבור, כבישים רחבים המשולבים בכיכרות תנועה פורחות ומעוצבות לצורך הגברת הבטיחות בדרכים, ועוד מקדמי איכות חיים נוספים.

הכבישים הארציים עוקפים ומקיפים את העיר וכך מקלים על זרימת התנועה שבה וכן על הקשר עם כל שאר חלקי המדינה. חשוב לציין כי כחלק מפרויקט הר 400 בהוד השרון הוקמה ועדה מיוחדת לשמירה על קרקעות חקלאיות ועל שטחים פתוחים.

ייעוץ מקצועי בטרם תקפצו למים

אז נכון שנושא השקעה בקרקעות בהוד השרון נחשב כהשקעה מניבה עם סיכון סביר. אך חשוב לדעת כי אין לוותר על ייעוץ מקצועי בטרם קופצים למים הסוערים של עסקי הקרקעות בישראל. היות וההבדל בין קרקע שתכפיל ואף תשלש את עצמה ותהפוך את הכסף שלכם לזהב, לבין קרקע נטושה שעשויה להיות ראויה לנטיעת פרדס לכל היותר הינו הבדל דק מן הדק שאנשים מן השורה לא ממש יכולים להבחין בה.

לכן, אם המזומנים שברשותכם לא מיותרים לכם, ולא ממש קורץ לכם ליפול בפח עם קרקע שלא יהיה לכם מה לעשות אתה, עשו טובה עם עצמכם, והתייעצו עם אנשי מקצוע שמכירים היטב את השטח ויש להם ניסיון וותק בשוק הנדל"ן, רק כך תהיו בטוחים שלא הנחתם את כספכם על קרן הצבי.

אז אם גם אתם רוצים לעשות משהו טוב עם הכסף שלכם, אתם מוזמנים להשקיע בפרויקט בטוח ומניב – בתוכנית הר/400 בהוד השרון. המקום עתיד להפוך למקום מרכזי ונחשק בהוד השרון ומי שיעלה על הרכבת בזמן – רק ירוויח מכך. לחצו כאן למידע נוסף על התוכנית.

נגישות