טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
בית קרקע או פנטהאוז – מה עדיף? | MSN נדל"ן
7992
rtl,page-template-default,page,page-id-7992,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

בית קרקע או פנטהאוז – מה עדיף?

אם תחשבו על זה תגלו כי ההוצאה הכספית הגדולה ביותר שלכם במהלך חייכם תהיה על הבית שבו תגורו. אמרה זו נכונה למרבית המשפחות והיא מדגימה עד כמה קניית בית היא כה חשובה. אחת השאלות המטרידות רבים היא האם לקנות בית קרקע או שמא עדיף דווקא דירת יוקרה במגדל בדגש על פנטהאוז. נראה כי אין כאן תשובות של נכון ולא נכון אלא שכל אחד צריך לקבוע מה הם סדרי העדיפויות שלו. עליכם להחליט האם אתם רוצים ליהנות מנוף פנורמי מדירת הפנטהאוז או שמא דווקא אתם מעדיפים לגור על הקרקע. כמובן שלרוב פנטהאוז יהיה ממוקם בעיר ולעומת זאת בית קרקע יהיה ממוקם במושב כפרי. על כן גם את זה עליכם לקחת בחשבון ולחשוב מה הם ההעדפות שלכם. ברגע שתגיעו למסקנה הרי שתוכלו להחליט לקנות דירה זו או אחרת.

 

קבעו תקציב ועמדו בו

 

אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם יש לתת דגש כאשר קונים דירה ואין זה משנה האם מדובר על בית קרקע או על פנטהאוז היא התקציב שתתנו לקניית הדירה. את התקציב אתם צריכים לקבוע על סמך הכסף הפנוי שלכם ולצד זאת להחליט גם בנוגע למשכנתא שתיקחו. רוב האנשים קונים דירה באמצעות משכנתא ועל כן המשמעות שלה היא חשובה ביותר. עליכם להחליט על גובה התשלומים שתשלמו כל חודש ועל משך הזמן של המשכנתא. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם קונים דירה המתאימה למידותיכם ואשר נמצאת במסגרת התקציב שלכם. בכדי להגיע להחלטה מושכלת ניתן להיעזר ביועץ פיננסי או ביועץ משכנתאות וכך להגיע להחלטה הטובה ביותר.

 

ההזדמנות הגדולה שלכם

אחת הערים המבוקשות ביותר בעיקר בכל הנוגע לפנטהאוזים ולדירות בבניינים היא ללא ספק נתניה. ניתן למצוא דירות למכירה בנתניה בכל הגדלים והסוגים והעיר קורצת הן למשקיעי נדל"ן והן למשפחות הרוצות לקנות בית מגורים. אין ספק כי נתניה נענתה בשנים האחרונות מתנופת בנייה עצומה המשפיעה על העיר בצורה דרמטית. לא רק זאת אלא שבנתניה ניתן למצוא אזורי תעסוקה משובחים ולצד זאת היא קרובה למרכז ותוך חצי שעה ברכבת אתם כבר בתל אביב. על כן אין להתפלא כי נתניה הפכה לפנינה אמתית הקורצת לאזרחים רבים. ניתן להעריך כי מגמה זו רק תלך ותגבר ויותר ויותר אנשים יקנו דירות בעיר זו.

 

מה אם אני בכל זאת רוצה לקנות דירת קרקע בנתניה?

 

נכון דירות למכירה בנתניה יהיו לרוב בבנייני מגורים ולא על הקרקע, אך ניתן בהחלט למצוא שכונות בנתניה שבהם ישנם דירות קרקע. כך לדוגמא פולג משופעת בדירות קרקע וניתן למצוא שם מציאות אמתיות. כך גם מי שמעוניין לגור בדירות קרקע יכול למצוא מבוקשו בנתניה ולגור על הקרקע כפי שחלם תמיד.

 

נגישות