טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
בניית בית מעץ - נדל"ן יוקרתי במחיר משתלם | MSN נדל"ן
7929
rtl,page-template-default,page,page-id-7929,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

בניית בית מעץ – נדל"ן יוקרתי במחיר משתלם

בניית בית מעץ – שיטת בנייה זו נפוצה בארצות הברית ובמדינות אחרות אך האם היא מתאימה לישראל? תתפלאו, בתים מעץ כיום מאוד נפוצים והבונוס: הם מציעים יוקרה במחירים משתלמים. הכל על הטרנד החדש.

מי מאתנו לא חולם על בית יוקרתי ורחב ממדים במחיר משתלם? אם חשבתם שבמדינת ישראל אין זה חלום בר השגה, תשמחו לגלות שכיום קיימת מגמה אשר בכוחה להפוך את החלום למציאות והיא: בניית בתי עץ. למעשה אין מדובר במגמה חדשה מכיוון שזו שיטת בנייה בה נעשה שימוש במדינות רבות סביב העולם החל בארצות הברית וקנדה ועד אוסטרליה, סקנדינביה ויפן. אולם בישראל שיטה זו הפכה להיות מבוקשת רק בעשור האחרון, לאחר שגדלה המודעות ליתרונות הגלומים בה ובשל שיפורים טכנולוגיים רבים שנעשו בענף בנייה זה.

 

מה היתרונות של בנייה מעץ?

 

בנייה של בית עץ משמשת כיום למטרות שונות לרבות מגורים, מחסנים, גני ילדים, משרדים ואף תיירות. לבנייה מעץ ישנם יתרונות רבים אשר הופכים אותה לפתרון אופטימלי ומבוקש הראשון מהם בא לידי ביטוי בעובדה שמדובר בשיטת בנייה מאוד מהירה ויעילה. כאשר רוב מרכיבי הבנייה מיוצרים במפעל בהתאם לתכניות אדריכליות והנדסיות מדויקות, כל שנותר הוא להרכיב את המבנה בשטח ובזמן קצר. אין צורך בהמתנה לסיום עבודת השלד או להתקנת התשתיות, הבית מגיע מוכן עם יכולות בידוד תרמיות וכל שנותר רק לחבר את המבנה בשטח וליהנות מחיסכון משמעותי בעתיד. שיטת עבודה זו גם מוזילה את העבודה שכן אין צורך בכוח אדם רב או בכלים כבדים ולכן הבית הסופי יעלה פחות. כך ניתן למעשה לעצב בית גדול ויוקרתי במחיר הרבה יותר משתלם.

 

ומה החסרונות?

 

למרות שבנייה של בית עץ טומנת בחובה יתרונות רבים, לרבות האפשרות לבנות בית יוקרתי במחירים משתלמים, לפני שמגיעים להכרעה בנושא יש לקחת בחשבון שלשיטה זו ישנם גם חסרונות אליהם כדאי להיות מודעים. בתים מעץ דורשים תחזוקה שוטפת, שכן מדובר בחומר גלם טבעי אשר נוטה להתבלות עם השנים, מועד לסכנת התלקחות ועלול להתעוות, להתרחב ולהיפגע ממזיקים. לכן רגע לפני שמחליטים מומלץ להיוועץ בחברה מקצועית בתחום הנדל"ן אודות האפשרויות שלכם ורק אז להחליט. כמו כן במידה והחלטתם ללכת על זה, יש לבחור בחברה שמתמחה בבניית בתים מעץ ולה מוניטין רב שנים.

לסיכום, בנייה של בית עץ היא אפשרות ולה יתרונות בולטים. אולם מאידך, יש להכיר את החסרונות של שיטת בניה זו ולו רק כדי לדעת כיצד להתמודד איתם.

 

נגישות