טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
מהי "חברת בוטיק" בתחום הנדל"ן? | MSN נדל"ן
7723
rtl,page-template-default,page,page-id-7723,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

מהי "חברת בוטיק" בתחום הנדל"ן?

 

בשנים האחרונות נכנס למודעות שלנו המושג "בוטיק" במלוא העצמה: תחת אותם בוטיקי בגדים קטנים ואיכותיים, אנחנו פוגשים כיום יקבי בוטיק, מלונות בוטיק, בוטיקי קפה ושוקולד ואף, Jim Frederick, במאמרו באתר מגזין הטיימס, הרחיק לכת והציע, כי Nintendo יכולה להתברג כ"חברת בוטיק למשחקי וידאו", מאחר והיא מייצרת משחקים לקהלי נישה מסוימים ומצומצמים… נדמה, כי כל בית עסק שמח (או לפחות, היה שמח, לו היה עומד בקריטריונים הנדרשים) לנכס לעצמו את התואר היוקרתי "בוטיק".

 

אם כן, במה מאופיינת חברת בוטיק בתחום הנדל"ן? 

 

איתור גוש חלקה בנסח טאבו

  • בהתמחות בתחומי נישה – להבדיל ממשרדי נדל"ן האחרים, חברות בוטיק בתחום הנדל"ן מתמקצעות ומתמחות בתחום אחד או שניים. לא תמצאו אצלם "דירות לקניה" בכל רחבי הארץ, אלא התמחויות נישתיות, למשל, דירות גן למשפחות צעירות או דירות יוקרתיות במגדלים המיועדים למשפרי דיור.

 

  • במבחר קטן ומצומצם של לקוחות איכותיים – חברות בוטיק בתחום הנדל"ן ממרכזות את תשומת הלב והשירות שלהן במספר מצומצם של לקוחות, אשר להם הן מעניקות את מלוא תשומת הלב. כאשר מתמקדים בכמות קטנה יותר של לקוחות, כמות תשומת הלב שהעובדים יכולים להעניק לכל אחד מהלקוחות הנבחרים היא גדלה.

 

  • בליווי אישי לכל לקוח – פועל יוצא ישיר מתשומת הלב הממוקדת של העובדים לכל לקוח, היא היכולת ללוות אותו לאורך כל התהליך, מהרגע שעולה הרעיון לרכוש דירה ועד להשלמת התהליך בהצלחה.

 

  • בגישה ישירה לפרויקטים איכותיים ולהשקעות, הרבה לפני האחרים – חברת בוטיק בתחום הנדל"ן, תהיה הראשונה לקבל מידע על פרויקטים חדשים בתל אביב, על בניינים חדשים ברעננה ועל שכונה חדשה ויוקרתית הנבנית בבנימינה. בעוד חברות נדל"ן אחרות מדשדשות מאחור ונסמכות על נתונים ממקורות לא אמינים, חברת בוטיק בתחום זה מקבלת את המידע ישירות מהיזמים והקבלנים.

 

  • בהעסקת עובדים סופר-מקצועיים – מכיוון שמדובר בקהל קטן של לקוחות ובחברות המתמחות בתחומי נדל"ן ספציפיים, הן יכולות להרשות לעצמן לסנן בקפידה את העובדים שהן מעסיקות.

 

למה צריך חברת בוטיק ולא ניתן להסתפק במשרד תיווך רגיל?

 

לרשות משרדי תיווך רגילים לא עומדת כמות הידע, הניסיון והמידע שעומדת בפני חברת בוטיק. למשל, אם אתם מחפשים, כמשפרי דיור או כמצמצמי דיור, פרויקטים חדשים בתל אביב ומעוניינים בדירה חדשה משלכם, הסבירות גבוהה הרבה יותר למצוא את דירת החלומות שלכם במשרד בוטיק, שיש לו קשרים ומידע ישיר מהקבלן או מהיזם, ולא במשרד תיווך, אשר לרוב, יעבוד על מאסות גבוהות יותר של לקוחות, ויעסוק במקביל בקניה ובהשכרה של דירות יד שנייה.

 

אם זו לכם דירתכם הראשונה, על אחת כמה וכמה שחשוב שלא תתפשרו על איכות חברת הנדל"ן מולה אתם עובדים, כדי שלא תלכו לאיבוד בנבכי הבירוקרטיה, או תיפלו בפחים מהם יכולים להזהיר אתכם אנשי מקצוע מנוסים.

 

נגישות