טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
איטום גגות - לפני הכניסה לבית החדש | MSN נדל"ן
8004
rtl,page-template-default,page,page-id-8004,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,elementor-default,elementor-kit-8626
 

איטום גגות – לפני הכניסה לבית החדש

רכשתם בית חדש? מזל טוב! שימו לב לבדוק מספר דברים לפני הכניסה לבית, בהם גם את נושא איטום הגג. הרבה מאוד נכסים חדשים נמכרים, מבלי שיש להם איטום איכותי לגג. ברגע שאין איטום כזה, אתם עשויים לסבול מרטיבות, שתבוא לידי ביטוי בסדקים בקירות הבית, התפוררות של קירות חיצוניים ואם מדובר על רטיבות רצינית – היא אפילו עשויה לפגוע לכם ברהיטים ובציוד יקר ערך שיש ברשותכם.  לכן, אל תסמכו בלבד על החברה שבנתה את הבית, שהיא אכן עשתה את העבודה בצורה מקצועית ואיכותית. הביאו קבלן איטום מטעמכם. זה יבצע בדיקות מקיפות של הגג, יטפל בבעיות של נזילות או רטיבות עם החומרים הנכונים ויבטיח לכם שקט נפשי בנושא.

 

מה המשמעות של איטום הגג?

 

איטום לא רק נוגע לנושא של הגנה מפני הגשם, אלא הוא גם מסייע לשמירה על טמפרטורת הבית בחודשים החמים וכך נחסכות הוצאות מיותרות הקשורות לחשבון החשמל. כאן נבהיר שעל מנת לשמור על הטמפרטורות, לא מספיק רק לבצע תהליך של איטום הגג. יש גם לבצע תהליך של הלבנת הגג או לצבע שימוש בחומרי איטום מיוחדים, שהם אלו המונעים את התחממות הגג.

 

מעבר לכך, אם תביאו קבלן איטום מקצועי, הוא גם יסביר לכם על כל האופציות לאיטום. לא רק אלו הנוגעות ספציפית לגג שלכם, אלא גם אופציות נוספות של איטום בהן, איטום מרפסת, איטום מרתפים, איטום חדרי ביטחון ועוד.

 

כך שהאיטום אינו חשוב רק עבור להימנע מנזילות בחורף, אלא הוא חשוב באופן כללי גם לדברים אחרים, בהם שמירה על טמפרטורה אחידה בבית, בעונות שחם בהם – כמו בעונת הקיץ. בזכות האיטום, ניתן בהחלט להקטין את ההוצאות ואף להימנע מהוצאות עתידיות על שיפוצים עקב סדקים בקירות ובגג.

 

איך בוחרים קבלן איטום מתאים?

 

קיימים המון קבלנים המבצעים איטום גגות. ראשית, מומלץ לעבוד עם קבלן הנמצא באזור מגוריכם. למה הכוונה? במידה ואתם מתגוררים באזור המרכז, חפשו קבלן איטום גגות במרכז בלבד. אין לכם צורך להתעסק עם קבלנים המרוחקים מכם הנמצאים באזור הצפון או הדרום. כך תהיה לכם התנהלות קלה ופשוטה מול הקבלן.

 

חשוב גם לבחור בקבלן מקצועי בעל שם טוב בתחום והכי חשוב כזה שיכול לקחת אתכם ללקוחות שלו. כך תוכלו לדבר איתם ולבדוק האם היו מרוצים מהעבודה שלו או לא. שימו לב גם לבצע סקר מחירים. אם מצאתם מספר קבלנים מומלצים, בקשו לקבל הצעת מחיר מכל אחד. איטום גגות עשוי להסתכם בעשרות אלפי שקלים. הוא כמובן תלוי גם בגודל הגג, מצב הגג, עלות חומרי האיטום והמחיר שבעל המקצוע גובה על שעות העבודה שלו.

 

שורה תחתונה

 

אל תזניחו את עניין האיטום. מדובר על נושא בעל חשיבות גבוהה מאוד. השקיעו בו פעם אחת ותהיו שקטים לאורך שנים רבות.

 

 

נגישות