טלפון ליצירת קשר: 072-2284000
MSN נדל"ן | כתבות
8139
rtl,page-template-default,page,page-id-8139,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8626,elementor-page elementor-page-8139
 

כתבות

אז מה חדש?

ליקטנו עבורכם חדשות ועדכונים חמים בפרויקטים השונים ובכלל בשוק הנדל״ן.

real-invest 10.07.19

ההצלחה המטאורית של באר שבע בשנים האחרונות הובילה את משקיעי הנדל"ן בעיר לרווחים עצומים, עם עליות ערך של עשרות אחוזים בכל שנה מ-2008. עכשיו הגיע תור המשקיעים במשרדים, שצפויים לרכוב על גל ההצלחה וההגירה החדשה לעיר

Walla-News 30.06.19

ראש העין וחריש עומדות בראש מדד הערים שאליהם היגרו הכי הרבה תושבים. מהנתונים עולה כי לראש העין היגרו במהלך 2017 כ-4,119 תושבים חדשים, ואילו לעיר הצעירה חריש היגרו כ-2,100 תושבים חדשים. 

VOOOM 19.06.19

ראש העין נמצאת בצמיחה וצפוייה להכפיל את מספר התושבים כבר בשנים הקרובות. יזמי הפרויקט "TOP CENTER" – מתחם המסחר, התעשייה והפנאי לוקחים על עצמם להיענות לצרכים של העיר בצמיחה ומזמינים משקיעים בעלי הון עצמי ראשוני של 150,000 ₪ ומעלה לקחת חלק.

כלכליסט 18.03.19

העיר המתפתחת ממשיכה את תנופת הבנייה המסחרית ומקווה למשוך אליה חברות, עובדים ומבלים מפתח תקוה – ואף מתל אביב. ראש מינהלת הפרויקט בנצי ליברמן: "ברגע שנקבל אור ירוק מגורמי התכנון – ההקמה תהיה מהירה"
Real Invest

כל החיים אמרו לנו "לא ניתן להבטיח תשואה, לא ניתן להבטיח תשואה" אז אמרו… ההשקעה בדיור מוגן דווקא במדינה יציבה כמו אנגליה מבטיחה למשקיעים שכר דירה חודשי המעוגן בחוזה בעבור השקעה של 374,000 ש"ח בדיוק.

Real Invest
חברת MSN נדל"ן, אחת החברות הראשונות לזהות את הביקוש למשרדים קטנים להשקעה, משיקה את פרויקט הדגל: מתחם משרדים יוקרתי ברחוב לישנסקי המבוקש במערב ראשון לציון. מחיר משרד חדש במתחם עומד על 250 אלף שקלים בלבד, ובהנהלת החברה מודיעים: "בשל המיקום האסטרטגי וההיצע הנמוך למשרדים קטנים בכל האזור, אנחנו מצפים לביקושים גבוהים ולזמני שיווק קצרים במיוחד".
Real Invest

"במדינת ישראל הצפופה, שצפויה לגדול עד ל 15,000,000 תושבים תוך זמן לא רב, חייבים לרכוש קרקע להשקעה"

Real Invest

לאחר שמשרד השיכון חתם על הסכם גג בעיר אשדוד על תוספת של 45,000 יחידות דיור, החלה ההתנפלות הצפויה של המשקיעים על עתודת הקרקע האחרונה בעיר. המחירים הנמוכים של הקרקעות (פחות מ-150 אלף ש"ח) מייצרים ביקוש גבוה שצפוי להרים את מחירי הקרקע גם בטווח הקצר.

Real Invest

זה הזמן להכיר אפשרות השקעה שהיא גם, גם וגם: גם בישראל. גם במחיר נמוך. וגולת הכותרת – לא צריך להמתין 5 שנים עד שתתחילו להרוויח.

Real Invest

חברת msn נדל"ן החלה לשווק משרדים בעפולה ב-149,000 ש"ח. משקיעים ישראלים ששבעו משוק הדירות בישראל ולא ששים לרוץ ולהשקיע בחו"ל, מקבלים הזדמנות לרכוש נדל"ן ישראלי עם שכר דירה שצפוי להעשיר את חשבון הבנק באופן קבוע ויציב בכל חודש כאשר ההון העצמי הנדרש לצורך הרכישה הוא רק 69,000 ש"ח.

Real Invest

פארק העסקים בעפולה, לוקח את הטרנד של השקעה במשרדים קטנים צעד אחד קדימה, ומציע למשקיעים קטנים ובינוניים לרכוש משרד חדש, במחיר חסר תקדים, ליהנות משכר דירה גבוה משמעותית מהמקובל בארץ (או בחו"ל), ומעליית מחירים דרסטית של המשרדים, כפי שמעריכים גורמים מקצועיים, עם השלמת הפרויקט.

Real Invest

זה הזמן להכיר אפשרות השקעה שהיא גם, גם וגם: גם בישראל. גם במחיר נמוך. וגולת הכותרת – רווח חודשי . נשמע מעניין? הנה 4 סיבות שהופכות את פרויקט 456 למשקיעים קטנים לשונה מכל מה שהכרתם עד עכשיו.

Real Invest

אם כולם כבר יודעים שההשקעה המשתלמת ביותר בישראל היום היא השקעה בנדל"ן, איך אפשר להסביר את העובדה ששיעור המשקיעים הישראליים נמוך כל כך? 

משרד בנגב ובגליל: המשקיעים הקטנים כבר לא מתרכזים בתל אביב

כלכליסט, 09.09.18

הרוויה בשוק המשרדים בתל אביב לצד המחירים הנוחים בערי הלוויין ובפריפריה, וההיצע החסר בהן, מביאים יותר ויותר משקיעים לצאת מהעיר הגדולה

מתחם סקיי סנטר בראשון לציון: תכנית חדשה להגדלת שטחי המשרדים תוגש לעירייה

כלכליסט, 30.07.18

העירייה: "לאור הגידול באוכלוסיית העיר קיים צורך להרחבת שטחי תעסוקה ומשרדים". וגם: הפרויקט החדש של MSN נדל"ן במב"ת מערב והמחסור הבולט בחללי משרדים בראשל"צ

נדל"ן למשרדים: זו שעתם של המשקיעים הקטנים

כלכליסט, 01.07.18

גיל מולכו, מנכ"ל MSN נדל"ן: "גם עם הון עצמי של 55 אלף שקלים ניתן להפוך לבעל נכס שיניב הכנסה קבועה"

נדל"ן בפתח תקוה: המעבר ממושבה למוקד עסקים ומסחר מוביל

כלכליסט, 03.06.18

גיל מולכו, מנכ"ל MSN נדל"ן: "מיקום פארקי התעשייה של פתח תקוה הפך את העיר להמשך ישיר למתחמי התעסוקה בתל אביב, רמת גן ובני ברק סיטי"

קבוצות רכישה: מעבר גרעין המשקיעים לתחום המשרדים

כלכליסט, 08.05.18

נתח קבוצות הרכישה בנדל"ן המסחרי נאמד בכ־53%, פי 3 מנתח קבוצות הרכישה בנדל"ן למגורים. גיל מולכו: "בנדל"ן מסחרי קבוצות הרכישה מקצועיות, ועלויות הסטייה במחיר הסופי – מינוריות"

רבע מההשקעה פי 4 ברווחים! המשקיעים מעדיפים נדלן מסחרי מניב בישראל.

BizPortal, 09.05.18

שוק הנדל"ן המסחרי פורח כתוצאה מהקפאון המתמשך בשוק הנדל"ן למגורים.

תשכחו מת"א: לא תאמינו איפה זינקו דמי השכירות למשרדים

ואללה, 10.01.18

דמי שכירות המשרדים ברחבי הארץ לא עוצרים. מחקר שערכה חברת אינטר ישראל יועצי נדל"ן מראה אמנם כי רמת המחירים הממוצעת ברחבי הארץ נשמרת אך במקומות מסוימים נרשם זינוק חד במחיר.

שוק המשרדים: קונים או שוכרים?

כלכליסט, 11.03.18

מנכ"ל MSN נדל"ן גיל מולכו: "מחיר הנכסים ימשיך לטפס"

רמת סיב: משרדים למכירה החל מ- 25 מ"ר ברוטו?

כלכליסט, 11.02.18

מנכ"ל MSN נדל"ן גיל מולכו: "פריים לוקיישן במחירי רצפה"

העולם עובר למשרדים קטנים

כלכליסט, 26.03.18

גיל מולכו: השקעה במשרד קטן מציעה ארבעה יתרונות בולטים

הזדמנות להרוויח מנדל"ן במרכז הארץ בהשקעה של 200,000 ש"ח בלבד

real-invest, 01.03.18

4 הסיבות שהופכות את ההשקעה בפרויקט TOP SIV שבקריית מטלון להשקעה הכדאית ביותר עבור משקיעים קטנים

המהפך של קריית מטלון בפתח תקווה: מאזור תעשיה מיושן למוקד משיכה למשקיעים ובעלי עניין

Themarker, 11.03.18

פתח תקווה עברה מהפך בעשור האחרון שהתבטא בין השאר בבנייה מאסיבית של עשרות אלפי יחידות דיור חדשות.

דירה במרכז בפחות ממיליון ש"ח: MSN נדלן משווקת דירות ברמלה

cafe.themarker, 11.03.18

חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן החלה לשווק 180 דירות בעיר רמלה במסגרת פרויקט רב היקף העונה לשם פרויקט קוואטרו. הדירות, אשר צפויות להיבנות ברחוב ויצמן בעיר,

האם מעונות הסטודנטים יתגלו כאפיק נדל"ן מניב

כלכליסט, 02.03.15

בעוד המדינה נאבקת למצוא פתרון למחסור בהיצע הדיור לסטודנטים, מתארגנות ברקע קבוצות רכישה כדי לרכוש דירות במעונות להשקעה. אז למה המוסדיים עדיין חוששים?

גרין פארק Green Park בחדרה – חברת MSN נדל

i-biz, 01.03.15

גרין פארק – הפרויקט החדש של MSN ייזום ושיווק נדל"ן בחדרה מציע לרוכשים מגרשים בשטח 200 מ"ר, אשר כלולים בתב"ע (תכנית בניין עיר) חד 2020 שמוגדרת כקרקע בתהליכי הפשרה – אינה זמינה עדיין לבנייה.
נגישות